Jak by jste předělali tyto stránky o běžeckých batozích?

Běžecký batoh

Ahoj, dnes mám  na Vás dotaz. Potřeboval by jsem poradit, jak by jste změnili starou stránku, která je čistě html. Na něco snadněji rozšířitelného. V minulosti si na subdobméně udělal stránky, které se věnují běžeckým batohům . Tehdy jsem nenašel žádný vhodný affiliate, tak jsem stránky dál nerozvíjel. Nicméně stránka si i po letech drží nějakou návštěvnost, bez přidávaní obsahu či dlašího linkbuildingu.

běžecké batohy návštěvnost

běžecké batohy návštěvnost

 

Affilite se u nás od té doby úspěšně rozvíjí a obejvilo se několik eshopů s affiliatem na běžecké batohy. Tak jsem si říkal, že by jsem stránky trošku oprášil a rozšířil o nové informace a hlavně o jednotlivé produkty. Jen si nejsem jist jak to provést. Mám toto dilema, starý  linkbuilding je udělán na .html strukturu, takže mám strach přijít o odkazový profil, ne že by byl velký, ale nějaký je, hlavně je historický. Rozšířovat stávajicí html u mě není problém. Jen  mě nebaví rozšiřovat menu v každé .html, ale na této stránce nemám v plánu dělat stovky nových stran, takže problém to je, ale dá se zvládnout. Nicméně stránky budou do budoucna trpět, že nejsou optimalizovány na mobil, takže bude horší konverznost kvůli UX, ale i kvůli postihu v SERPu a editace přidaného obsahu bude horší.

Co myslíte, mám tyto stránky o běžěckých batozích raději předělat například na Getsimple a ze stávajicích stránek udělat přesměrování. Jestli ano, jak nejlépe toto provést, nemám s tím zkušenosti. Například na novou subdoménu s novým obsajem. Nebo raději do struktury nezasahovat a rozšiřovat stávajicí strukturu webu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.