A dost !!! Jdu oživit blog

oživení blogu

Blog mám již mnoho let. Dnes již blogováni není tak populární jak tomu bylo před lety. Já jsem v minulosti hlavně na starém blogu (není na https: tak možná budete mít problém s otevřením) psal o všem co mě aktuálně zajímalo. Přechodem na WordPress a poddoménu jsem začal psát hlavně o affiliatu, podnikání, akciích. A frekvence příspěvků rapidně ubylo. Protože psát na jedno téma je těžší, témata se rychle vyčerpají. Sice to přineslo cílenější čtenáře, ale ubyde článků. Taky ubyl čas, ubyla obliba lidí číst jakékoliv blogy a blog upadal a upadá.

To teď chci změnit.

Mám v plánu psát pravidelně, klidně krátké příspěvky. Mám v plánu psát opět o všem co mě zajímá a co se mi stalo. A nemám v plánu se omezovat v tématech.

Na mém twitteru se dozvíte o affiliate článcích, akciích, ekonomice atp…

Na některé články nebudu upozorňovat vůbec, kdo bude chtít sledovat blog tak si je najde.

Hlavní důvod proč jsem nepsal byl rapidní úbytek volného času. Nejvíc času mi ubraly děti a manželka.

A brzo přibude ještě jedno dítě (holčička). Ale je to příjemně a nejsmysluplněji strávený čas. Vůbec toho nelituji a všem to doporučuji.

Další poměrně nový požírač času je náš dům a zahrada. Ale i toto je příjemně požírač času.

Tím chci říct že času je málo. Ale stěžováním se nikdy nikdo neposunul kupředu, ani nic nevzniklo. Takže jen konstatuji a dělám si aliby pro případ, kdyby jsem zase přestal psát.

8 komentářů

        1. Zní to jako výmluvy, ale času je opravdu malinko. Snaha oživit trvá… žrouti času jsou obrovští – Jen namátkou dvě malé děti a žena má každým dnem rodit. tzn. maximální pomáhaní s dětmi, zazimování zahrady, řešení dodavatele energii viz můj nový post na tomto blogu, snaha přetáhnout polovinu svých stránek na jiný hosting (ten původní mi stále zdražuje) upravovat stránky ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.